Київський інженерний ліцей
Київський інженерний ліцей є закладом повної загальної середньої освіти, що забезпечує здобуття базової та профільної середньої освіти.
Ліцей заснований на комунальній влсаності територіальної громади міста Києва, переданий до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації та в оперативне управління управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.
Власником Ліцею є територіальна громада м.Києва, від імені якої виступають Київська міська рада та уповноважені нею органи.
Ліцей створено відповідно до розпорядження Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації від 30.08.2011 №402.
Рішенням Київської міської ради від 02.10.2013 №28/9616 "Про деякі питання діяльності навчальних закладів, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передаються до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації" змінено найменування загальноосвітнього навчального закладу «Київська інженерна гімназія» на Київську інженерну гімназію.
Рішенням Київської міської ради від 29.02.2024 №7903/7944 "Про деякі питання діяльності закладів загальної середньої освіти Дарницького району м.Києва" змінено тип та найменування Київської інженерної гімназії на Київський інженерний ліцей.
Основним видом діяльності Ліцею є освітня діяльність, що провадиться на двох рівнях повної загальної середньої освіти: базова та профільна середня освіта.
Ліцей реалізує освітні програми на двох рівнях повної загальної середньої освіти:
ІІ ступень (5-9 класи) - термін навчання 5 років;
ІІІ ступень (10-11(12) класи - термін навчання 2(3) роки.
Головною метою Ліцею є забезпечення реалізації права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти (на рівнях базової середньої та профільної середньої освіти) з урахуванням здібностей, інтересів та потреб учнів.
- 5-9 класів – ##;
- 10,11 класів – ##.
- в 5-9 класах – ### учнів;
- в 10,11 класах – ### учнів.
- 1 - мають науковий ступінь кандидата наук/доктора філософії;
- 3 – «Заслужений вчитель України»;
- 2 – нагороджено нагрудним знаком МОН України «Василь Сухомлинський»;
- 3 – нагороджено нагрудним знаком МОН України «Відмінник освіти».
- спеціаліст – 10 (14,5% від загальної кількості);
- ІІ категорія – 7 (10,1%);
- І категорія – 8 (11,6%);
- вища категорія – 44 (63,8% відповідно).